Yeni Reduced price! 12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon Daha büyük görüntüle

12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon

₺2 323.62

-12 %

₺2 640.48

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 65cm x 40cm x 35cm (25.59in x 15.75in x 13.78in)
tip Güç
Model Numarası WY-12000


Vinç gerçekten arabalarda kullanılır. Ii. dünya savaşı'ndan başlayarak, amerika birleşik devletleri savaşa girdikten sonra, kuzey afrika'nın açık çöl savaş alanında, Jeep arabaları genellikle kum çukurlarında veya cannonball çukurlarında sıkışıp kalır. ve jeep gövdesi ağır ve kurtarma yolu çok zor! Bu nedenle, abd ordusu araçta kendi kendini kurtarmak için vinci kullanmaya başladı. ve orijinal araba vinç, motoru gerçek kendi kendine yardım ile kullanmaya başlamadan önce vücuda bağlı bir çelik tel halat oldu! Ii. dünya savaşı'nın bitiminden sonra, vinç off-road hayranları tarafından güçlü bir şekilde arandı ve aynı zamanda off-road araçlarının dönüştürülmesi için gerekli araçlardan biriydi!
En Vinç, güç altında sarılabilen ancak ipleri saklamayan dikey olarak monte edilmiş bir vinç tamburuna sahip bir makinedir. Ayrıca güverteye dik bir dönme ekseni olan bir vinci de ifade eder. Araçlar ve gemiler için kendi kendini koruma ve traksiyon cihazı. Özellikle off-road araçlar, tarım araçları, ATV için kullanılan zorlu ortamlarda kendi kendini kurtarma ve kurtarma

Etiketler: Ucuz 12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon, Yüksek Kalite 12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon, Çin Kaldırma Araçlar ve Aksesuarlar Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon

12000lbs12V/24 V Taşınabilir Bakır Çekirdek Motor Vinç Güç Kurtarma Vinç kablo çekici Vinç Seti Vinç Römork Kamyon

Vinç gerçekten arabalarda kullanılır. Ii. dünya savaşı'ndan başlayarak, amerika birleşik devletleri savaşa girdikten sonra, kuzey afrika'nın açık çöl savaş alanında, Jeep arabaları genellikle kum çukurlarında veya cannonball çukurlarında sıkışıp kalır.

İlgili ürünler